Chocolaatjes Pasen – 18 stuks | Paas chocolade cadeau voor mailing
Op zoek naar een opvallend Paas relatiegeschenk? Met deze set van 18 chocolaatjes met paasprint geef je een vrolijk en smakelijk Paas chocolade cadeau dat perfect is om uit te delen of te versturen.
De chocolaatjes zijn voorzien van 4 verschillende sfeervolle paasdesigns en brengen direct het echte Paasgevoel over. Een feestelijke en toegankelijke traktatie voor iedere ontvanger.
Ideaal als Paas mailing voor klanten, medewerkers of relaties. Of je nu 1 adres hebt of 10.000 — dit chocolade geschenk zorgt voor een positieve en smakelijke indruk.
Perfect als uitdeelcadeau, zakelijk geschenk of promotionele actie rondom Pasen.
18 chocolaatjes — een feestelijke Paasverrassing met impact.
| Artikelnummer | CG00007.004 |
|---|---|
| Brutogewicht | 232g |
| Nettogewicht | 198g |
| Afmetingen (LxBxH) | 200x115x15mm |
| EAN | 8720941514467 |
| Brievenbus | Ja |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |




































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.