Chocolaatjes – 12 stuks in vensterdoos | luxe chocolade cadeau melk/wit
Op zoek naar een stijlvol en smaakvol chocolade cadeau? Deze set van 12 chocolaatjes in vensterdoos is een originele verrassing voor collega’s, medewerkers of relaties.
De chocolaatjes bestaan uit een heerlijke combinatie van melkchocolade en witte chocolade en bieden een romige, volle smaakbeleving.
Dit chocolade geschenk is ideaal als bedankje, relatiegeschenk of als kleine attentie voor elke gelegenheid. Een toegankelijke maar luxe traktatie die altijd goed ontvangen wordt.
Verpakt in een elegante vensterdoos zijn de chocolaatjes direct zichtbaar en klaar om te geven of te versturen.
12 chocolaatjes — een klassiek chocolade cadeau met een luxe uitstraling.
| Artikelnummer | CG00002.009 |
|---|---|
| Brutogewicht | 161g |
| Nettogewicht | 132g |
| Afmetingen (LxBxH) | 200x115x15mm |
| EAN | 8720941502983 |
| Brievenbus | Ja |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |

































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.