Chocolaatjes met logo – 12 stuks in vensterdoos | gepersonaliseerd chocolade cadeau
Op zoek naar een origineel chocolade cadeau met logo? Deze luxe set van 12 chocolaatjes in vensterdoos is een smaakvolle verrassing voor collega’s, medewerkers en relaties.
De chocolaatjes bestaan uit een heerlijke combinatie van melk- en witte chocolade en worden gemaakt van duurzaam geproduceerde Belgische chocolade van Barry Callebaut (Cocoa Horizons). Kwaliteit en smaak komen hier perfect samen.
Maak jouw chocolade relatiegeschenk extra persoonlijk door één van de blokjes te voorzien van jouw bedrijfslogo of afbeelding op chocolade. Gebruik eenvoudig de knop “Personaliseer je chocolade” en upload jouw ontwerp.
Dankzij de luxe vensterdoos zijn de chocolaatjes direct zichtbaar en klaar om indruk te maken. Ideaal voor zakelijke cadeaus, bedankjes en promotionele doeleinden.
12 chocolaatjes — een stijlvol en persoonlijk chocolade cadeau met jouw logo.
| Artikelnummer | CG00002.006 |
|---|---|
| Brutogewicht | 161g |
| Nettogewicht | 132g |
| Afmetingen (LxBxH) | 200x115x15mm |
| EAN | 8720941502921 |
| Brievenbus | Ja |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |















































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.