Chocolaatje op kaart – bedrukte chocolade met kaart | gepersonaliseerd relatiegeschenk
Op zoek naar een uniek en persoonlijk chocolade relatiegeschenk? Met dit chocolaatje op kaart bepaal je volledig zelf het ontwerp én de uitstraling.
Zowel het kaartje als het chocolaatje met logo of afbeelding worden volledig naar jouw wens bedrukt. Wij printen jouw bedrijfslogo, tekst of ontwerp op chocolade met eetbare kleurstoffen voor een haarscherp en professioneel resultaat.
Dit gepersonaliseerde chocolade cadeau is ideaal voor mailings, events, beurzen en zakelijke campagnes. Een krachtig communicatiemiddel dat jouw boodschap tastbaar maakt.
De minimale afname bedraagt 250 stuks. Om transportbeschadiging te voorkomen worden de chocolaatjes en kaartjes los geleverd. Je bevestigt deze eenvoudig zelf voor het uitdelen.
Een doordacht en persoonlijk chocolade geschenk — jouw boodschap, zichtbaar én smakelijk.
| Artikelnummer | CC00002.001 |
|---|---|
| Brutogewicht | 17g |
| Nettogewicht | 11g |
| Afmetingen (LxBxH) | 85x55x20mm |
| EAN | 8720941502679 |
| Brievenbus | Ja |
| Geefmoment - consument | Bedankt, Huwelijk, Marketingactie |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |



































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.