Geschenkdoos met 9 gepersonaliseerde kerstchocolaatjes
Een feestelijke geschenkdoos met 9 chocolaatjes, voorzien van sfeervolle Kerstopdrukken en haarscherpe afbeeldingen.
Deze luxe chocolaatjes vormen een originele verrassing voor collega’s, familie, medewerkers of zakelijke relaties tijdens de feestdagen.
De chocolaatjes worden gemaakt van duurzaam geproduceerde Belgische chocolade en afgewerkt met gedetailleerde kerstafbeeldingen voor een extra feestelijke uitstraling.
Extra bijzonder: op één van de chocolaatjes kun je jouw eigen bedrijfslogo of zelfs een persoonlijke foto laten plaatsen.
Hierdoor ontstaat een uniek en persoonlijk kerstgeschenk dat niet alleen heerlijk smaakt, maar ook blijvend indruk maakt.
9 luxe kerstchocolaatjes van Belgische chocolade, inclusief persoonlijk bedrukt chocolaatje met logo of foto.
| Artikelnummer | CG00020.106 |
|---|---|
| Brutogewicht | 119g |
| Nettogewicht | 99g |
| Afmetingen (LxBxH) | 140x140x15mm |
| Brievenbus | Ja |
| EAN | 8720941528501 |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Ja |



































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.