Chocotelegram® “Merry Xmas & a Happy New Year”
Stuur deze Kerst eens een Chocotelegram® in plaats van het gebruikelijke kaartje.
Met 30 chocoladeblokjes, verdeeld over 3 rijen van 10, wordt de feestelijke tekst “Merry Xmas & a Happy New Year” gevormd.
Een originele en smakelijke manier om jouw kerst- en nieuwjaarswens over te brengen aan klanten, collega’s, medewerkers, relaties, vrienden of familie.
Het geheel wordt feestelijk verpakt in een mooie geschenkdoos, waardoor dit chocoladecadeau direct klaar is om te geven of te versturen.
30 chocoladeblokjes met feestelijke kerst- en nieuwjaarsboodschap in luxe geschenkverpakking.
| Artikelnummer | CT00010.092 |
|---|---|
| Brutogewicht | 425g |
| Nettogewicht | 285g |
| Afmetingen (LxBxH) | 290x96x23mm |
| Brievenbus | Ja |
| EAN | 8720941517871 |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |




































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.