Luxe chocoladeletter S “Van de Sint” | melk | 200 gram
Haarscherp en bijzonder sfeervol: de prachtig ontworpen Sinterklaasafbeelding in full-colour maakt deze luxe chocoladeletter S tot een echte blikvanger.
De letter wordt gemaakt van heerlijke melkchocolade en afgewerkt met een dun laagje witte chocolade, waarop de kleurrijke print wordt aangebracht.
Dankzij de hoogwaardige afwerking en feestelijke uitstraling is deze chocoladeletter een origineel en luxe cadeau voor Sinterklaas.
Perfect om medewerkers, klanten, relaties, vrienden of familie mee te verrassen tijdens de feestdagen.
De chocoladeletter weegt maar liefst 200 gram.
Melkchocoladeletter S met haarscherpe full-colour Sinterklaasprint en luxe uitstraling.
| Artikelnummer | CL00222.003 |
|---|---|
| Brutogewicht | 235g |
| Nettogewicht | 200g |
| Afmetingen (LxBxH) | 210x153x20mm |
| Brievenbus | Ja |
| EAN | 8720941526378 |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |





































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.