Chocoladeletter R – pure chocolade | vegan | rode vensterdoos | 80g
Deze heerlijke pure chocoladeletter R wordt gemaakt van duurzaam geproduceerde Cocoa Horizons chocolade van het Belgische topmerk Barry Callebaut.
De chocoladeletter R weegt 80 gram en heeft een krachtige, intense chocoladesmaak voor de echte liefhebber van pure chocolade.
Alle chocoladeletters worden vervaardigd van hoogwaardige Belgische chocolade en combineren uitstekende kwaliteit met duurzaam geproduceerde cacao.
De letter wordt per stuk verpakt in een stijlvolle rode vensterdoos en is eenvoudig online te bestellen vanaf 1 stuk.
100% vegan — 80 gram pure Belgische chocolade met een intense smaakbeleving.
| Artikelnummer | CL00217.001 |
|---|---|
| Brutogewicht | 110g |
| Nettogewicht | 80g |
| Afmetingen (LxBxH) | 155x125x20mm |
| EAN | 8720941526293 |
| Brievenbus | Ja |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |



































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.