Chocoladeletter M met logo of naam | persoonlijk marsepeinen schildje
Maak van een klassieke chocoladeletter M een persoonlijke verrassing met een eigen bedrijfslogo, naam van de medewerker of zelfs een combinatie van beide.
Deze heerlijke melkchocoladeletter M weegt maar liefst 200 gram en wordt voorzien van een persoonlijk marsepeinen schildje.
Het schildje heeft een formaat van 7 x 2,5 cm en biedt voldoende ruimte voor een naam, logo of korte boodschap.
Een origineel en smaakvol chocoladecadeau waarmee je medewerkers of relaties op een persoonlijke manier verrast.
200 gram Belgische melkchocolade met gepersonaliseerd marsepeinen schildje.
| Artikelnummer | LL00073.001 |
|---|---|
| Brutogewicht | 240g |
| Nettogewicht | 205g |
| Afmetingen (LxBxH) | 210x153x20mm |
| EAN | 8720941522929 |
| Brievenbus | Ja |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |




































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.